avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 625 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Cineva imi sterge intrebarile pentru ca eu arat cat ...
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Cineva imi sterge intrebarile pentru ca eu arat cat de corupti sunt judecatorii de la CEDO si cei din Romania

Cineva imi sterge intrebarile pentru ca eu arat cat de corupti sunt unii judecatori de la CEDO si unii judecatori din Romania. Va deranjeaza faptul ca ii demasc pe judecatorii mafiotii de la CEDO care imi incalca dreptul de proprietate ?
Ultima modificare: Marți, 8 Ianuarie 2019
marielamotte600, utilizator
Ba da un avocat m-a jignit si a zis sa ma duc la Spitalul 9, dar mesajul lui a fost sters de cineva . Ca sa nu mai spun ca mai multi oameni m-au jignit.
Ultima modificare: Marți, 8 Ianuarie 2019
marielamotte600, utilizator
marielamotte600 a scris:
Ba da un avocat m-a jignit si a zis sa ma duc la Spitalul 9, dar mesajul lui a fost sters de cineva .

Vedeți că nu ați fost înjurat? :)
Nici jignirile nu sunt tolerate, regulamentul se aplică tuturor.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Jigniri MirabelaAnca MirabelaAnca Am si eu nevoie de cateva sfaturi! Acum 3 zile ma aflam la tara in curtea mea si vorbeam cu fratele meu despre un vecin ( sa zicem barfa). De fapt il ... (vezi toată discuția)
Amenintarea unui necunoscut cu un proces pentru "amenintare" richard1977 richard1977 Buna ziua, ma aflu in fata unui fapt foarte ciudat. Acum mai bine de o luna am pus niste intrebari pe un forum al diasporei romane din America si cineva , un ... (vezi toată discuția)