Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Cineva imi sterge intrebarile pentru ca eu arat cat ...
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Cineva imi sterge intrebarile pentru ca eu arat cat de corupti sunt judecatorii de la CEDO si cei din Romania

Cineva imi sterge intrebarile pentru ca eu arat cat de corupti sunt unii judecatori de la CEDO si unii judecatori din Romania. Va deranjeaza faptul ca ii demasc pe judecatorii mafiotii de la CEDO care imi incalca dreptul de proprietate ?
marielamotte600, utilizator
Ba da un avocat m-a jignit si a zis sa ma duc la Spitalul 9, dar mesajul lui a fost sters de cineva . Ca sa nu mai spun ca mai multi oameni m-au jignit.
marielamotte600, utilizator
marielamotte600 a scris:
Ba da un avocat m-a jignit si a zis sa ma duc la Spitalul 9, dar mesajul lui a fost sters de cineva .

Vedeți că nu ați fost înjurat? :)
Nici jignirile nu sunt tolerate, regulamentul se aplică tuturor.