Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Cum pot lua legătura cu dvs sa vă spun problema mea?
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Cum pot lua legătura cu dvs sa vă spun problema mea?

Nume scris incorect la Casa Pensii,,greșit din 2003,firma e închisă ,nu știu cu cine sa iau legătura,la adresa este alta firma,și nu știu ce să fac,Am dus o adeverință la ei la casa pensii,dar mi au cerut o declarație rectificativa A12,cred și nu are cine sa mi o de-a,nu știu cu cine sa iau legătura.Mentionez că datele personale sunt corecte,doar numele este greșit!
Solicitati la ITM eliberarea dfeclaratiei rectificative daca aveti siguranta ca societatea angajatoare nu mai este
Poate ne spuneti si noua baza legala prin care ITM-ul elibereaza asa ceva ?