Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Plan de paza si Protectie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Plan de paza si Protectie

CINE este abilitat sa faca Planul de PAZA si protectie la o intreprindere privata si coemrciala cu paza propie prin pazniic autorizati ?
firma de securitate autorizata, planul trebuie avizat de catre politie dar de asta ar trebui sa se ocupe firma respectiva.
Multumesc, dar nu e ceea ce imi doream. mentionexz din nou: AVEM, paza propie prin angajatii propii cu atestat in domeniu ..Da stiam ca trebuie avizat de Politie.
,Multumesc ,inca odata, totusi ..
Vederi si aceste link-uri
[ link extern ] /

www.avocatnet.ro/articol_479...