Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contravaloare vouchere neacordate
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contravaloare vouchere neacordate

Buna ziua. In cazul in care un salariat nu depune cerere de acordare a voaucherelor pana la data de 31.12.2018 , acestea mai pot fi acordate in anul 2019? Daca nu pot fi acordate pe suport hartie sau electronic, poate societatea angajatoare sa-i acorde contravloarea acestora?
Multumesc
Nu se acorda c/v acestora ....