avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 631 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Traduceri Subiecte pentru examenul de traducător autorizat în ...
Discuție deschisă în Traduceri

Subiecte pentru examenul de traducător autorizat în limba italiana

Bună ziua mă numesc Camelia și am examenul de traducător luna aceasta ,știe cineva ce subiecte se dau,este cineva dintre voi care a susținut acest examen?

Alte discuții în legătură

Examen traducator autorizat la ministerul culturii costinc costinc Buna ziua, M-ar interesa opinia celor care au dat deja acest examen pentru limbile franceza si engleza cu privire la subiecte, gradul de dificultate al ... (vezi toată discuția)
Examene traducãtor limba francezã 2012 Viviana Serni Viviana Serni Buna tuturor! Ma bucur mult ca existati si gratie postarilor voastre am aflat cate ceva despre examenul de obtinere a certificatului de traducator autorizat. ... (vezi toată discuția)
Buna! luna viitoare voi sustine examenul pentru a deveni traducator ... ggiulia163 ggiulia163 Buna! Luna viitoare voi sustine examenul pentru a deveni traducator autorizat (limba engleza si limba italiana), daca m-ar putea ajuta cineva cu niste ... (vezi toată discuția)