Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Incompatibilitate?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Incompatibilitate?

Sunt profesor la o scoala particulara. Am dreptul sa ii tin contabilitatea in calitate de expert contabil?
Aveti dreptul sa tineti contabilitatea in calitate de expert contabil.