Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... parte vatamata nu inteleg
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

parte vatamata nu inteleg

Cum pot eu ca parte vatamata care nu are niciun venit legal sa cer un avocat din oficiu pentru a ma ajuta?
va adresati baroului de avocati, din judetul dvs, serviciul de asistenta juridica
Daca nu am bani ,nu am dreptate sigur nu ma va baga cineva in seama...am simtit asta pe pielea mea,am platit scump,in acest caz de la agresor,doctori,politie,iml,procuror,toti au fost impotriva mea si cazul s-a clasat...trafic de influienta,politisti partinitori...
Numai serviciul de asistenta juridica nu are baroul tulcea...nu gasesc inca nimic