avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 705 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... parte vatamata nu inteleg
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

parte vatamata nu inteleg

Cum pot eu ca parte vatamata care nu are niciun venit legal sa cer un avocat din oficiu pentru a ma ajuta?
Cel mai recent răspuns: cornelsamoila , utilizator 17:17, 21 Martie 2019
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
va adresati baroului de avocati, din judetul dvs, serviciul de asistenta juridica
Daca nu am bani ,nu am dreptate sigur nu ma va baga cineva in seama...am simtit asta pe pielea mea,am platit scump,in acest caz de la agresor,doctori,politie,iml,procuror,toti au fost impotriva mea si cazul s-a clasat...trafic de influienta,politisti partinitori...
Numai serviciul de asistenta juridica nu are baroul tulcea...nu gasesc inca nimic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Avocat din oficiu Atonn Atonn Buna ziua, Sunt avocat de putin timp si as dori sa stiu cum se poate deveni avocat din oficiu. Va multumesc anticipat (vezi toată discuția)
Posibila reclamatie organ de cercetare penala pentru citare neintemeiata si repetata, deci abuziva eusaisapte eusaisapte am fost citat repetat la intervale scurte de timp de organul de cercetare penala, dupa ce la prima audiere am facut o cerere de amanare motivata de cererea ... (vezi toată discuția)
Vatamare corporala serioasa badhardware badhardware Buna seara, In urma cu aproximativ 3 saptamani am fost pe un teren sintetic de fotbal, cu un coleg de munca. Din diferite motive (legate de fotbal, ... (vezi toată discuția)