Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CONTRACT DE MUNCA
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CONTRACT DE MUNCA

Conform art.33 din legea nr.153/2017(1) Toate instituțiile publice enumerate vor publica la sediul
propriu și pe pagina proprie de internet, în datele de 31 martie și 30 septembrie ale fiecărui an, și
vor menține publicată o listă a tuturor funcțiilor din autoritățile sau instituțiile publice respective
ce intră în categoria personalului plătit din fonduri publice, cuprinzând următoarele:
a) salariul de bază, solda funcției de bază/salariul funcției de bază, indemnizația de încadrare sau
indemnizația lunară, după caz;

- intrebarea mea este: se publica si posturile vacante sau numai personalul care este in plata?
Multumesc.
Se publica o listă a tuturor funcțiilor...