Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Pierdut diploma de bacalaureat
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Pierdut diploma de bacalaureat

Buna ziua,se poate elibera o adeverinta de la secretariatul liceului ca am absolvit in anual... Liceul? Va multumesc
se poate elibera duplicat daca faceti cerere in acest sens la liceul unde ati absolvit .
Duplicat imi da dar dupa ce se publica in monitor oficial si dureza, eu vreau o adeverinta cum ca sunt absolventa de 12 clase cu diploma de bacalaureat, nu am timp sa astept dupa Duplicat, Multumesc

Antik a scris:

se poate elibera duplicat daca faceti cerere in acest sens la liceul unde ati absolvit .

Aveti dreptul sa solicitati liceului o adeverinta de studii in baza art 33 din regulamentul aprobat prin OMENCS 3844 din 24 mai 2016.