Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... PFA cu norma de venit
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

PFA cu norma de venit

Buna ziua, as dori sa aflu cateva informatii deoarece pentru mine este un subiect nou si oricat m-am orientat pe internet nu am gasit un raspuns. Ce fel de PFA se poate deschide doar cu diploma de bac, sa fie cu norma de venit(ceva care se poate incadra la munca de birou,operator birou etc)?

Multumesc
Nu puteti inlocui "camuflat"contractul de munca cu un pfa.