avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 473 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Filmare pe domeniu privat
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Filmare pe domeniu privat

Intr-un magazin privat (gen Flanco) ai voie sa filmezi? Nu ma refer la filmarea unui film, ci sa filmezi in cazul in care exista un scandal in magazin si vreau sa am dovezi pentru politie.

Alte discuții în legătură

Locuri publice socialdisease socialdisease Acum ceva timp, am avut un mic conflict cu un angajat de pază al spitalului județean de unde locuiesc. Omul era și tare recalcitrant și chiar nu aveai ce ... (vezi toată discuția)
Anulare comanda andrei_70 andrei_70 Pe data de 03.06.2020, am fost la un magazin Flanco , pentru a achizitiona o masina de spalat. Cand am ajuns acasa, am vrut sa arat unui prieten ce masina am ... (vezi toată discuția)
Presupun urmatoarele: o persoana care iese dintr-un spatiu comercial ... cris2d2 cris2d2 Presupun urmatoarele: o persoana care iese dintr-un spatiu comercial este acostata de paznic la iesire si somata sa-i arate continutul bagajului (sau este ... (vezi toată discuția)