Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cate fise de post poate avea un angajat
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cate fise de post poate avea un angajat

Buna ziua !
un angajat care este apt mentru mai multe meserii , in cazul schimbarii temporare a locului de munca (2 saptamanii) trebuie sa aibe si fisa postului semnata pentru postul temporar
S-a schimbat locul de munca sau functia ?
LOCUL DE MUNCA
In acest caz, nu prea are cum sa se modifice fisa postului ...