avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 616 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cate fise de post poate avea un angajat
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cate fise de post poate avea un angajat

Buna ziua !
un angajat care este apt mentru mai multe meserii , in cazul schimbarii temporare a locului de munca (2 saptamanii) trebuie sa aibe si fisa postului semnata pentru postul temporar
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:11, 13 Ianuarie 2020
S-a schimbat locul de munca sau functia ?
LOCUL DE MUNCA
In acest caz, nu prea are cum sa se modifice fisa postului ...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Mutare temporara personal contractual dianam5 dianam5 Ma confrunt cu fenomenul hartuirii morale la locul de munca. Am avut doua cercetari disciplinare intr-o luna. Intre cele doua cercetari am fost constransa sa ... (vezi toată discuția)
Micsorare salariu sain77ro sain77ro sunt angajat de 7 ani incadrat pe un anumit cod cu un anumit salariu activitatea pe care o desfasor si am desfasurat-o in toti acesti ani nu era conforma cu ... (vezi toată discuția)
Concediu medical in prima zi de munca stefaniaaldea stefaniaaldea Buna seara!Am o problema de discutat cu d-voastra.Pana in urma cu 2 saptamani am lucrat la o firma,(timp de 7 ani)idupa care m-am angajat la alta.In prima zi ... (vezi toată discuția)