avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 610 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Arhiva Romtelecom
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Arhiva Romtelecom

Buna ziua!Cum as putea afla unde se afla arhiva Romtelecom,pentru cei care au desfasurat activitatea in jud Alba.Multumesc!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 16:54, 17 Februarie 2024
Este de pe site-ul Ministetului de Finate , unde apare si un numar de telefon : 0214005562
[ link extern ]
Pentru alte informatii cu privire la calitatea de Fost angajat al Telekom, inclusiv eliberarea documente
din dosarului personal, te rugam sa transmiti solicitarea scrisa la adresa de email:
MyHr@telekom.com
Buna ziua, la adresa de email myHR@telekom.ro, am trimis email de 1 an zile consecutiv la 2-3 luni, si nu mi-a raspuns nici pana acum.... daca stie cineva cine a preluat arhiva Romtelecom/ Telekom, actualmente Orange ?cum ne putem recupera vechimea, sporuri etc. ce nu au fost trecute in Cartea de munca.
Intrebati la TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S.A.
mun. Bucureşti Sectorul 6, Spl. INDEPENDENŢEI, Nr. 319G, SUBSOLUL 1
Dupa preluarea fostului Romtelecom de catre Orange (1 Octombrie 2021) adresa noua este: askhr_fix@orange.com In general in maxim 30 de zile se primeste o adeverinta.
Ultima modificare: Joi, 9 Februarie 2023
xman_ghio, utilizator

Alte discuții în legătură

Buna ziua , am lucrat la romtelecom in perioada 1992. -1996 .acum ... Gabygabitu Gabygabitu Buna ziua , am lucrat la Romtelecom in perioada 1992. -1996 .Acum anevoie de cartea de munca dar se vede ca Romtelecomul sa mutat in Bucuresti .imi puteti ... (vezi toată discuția)
Denuntare unilaterala contract telekom anabobyuta anabobyuta in urma notificarii primite de la Telekom pe care o atasez: ”NOTIFICARE PRIVIND MODIFICAREA UNILATERALĂ A CONTRACTULUI AVÂND CA OBIECT SERVICIILE ... (vezi toată discuția)
Arhiva griro Aida2016 Aida2016 Buna seara.Va rog frumos,daca imi poate spune cineva,unde se afla arhiva uzinelor de utilaj chimic Grivita Rosie,denumita mai tarziu Griro.Sotul meu se ... (vezi toată discuția)