Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Arhiva Romtelecom
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Arhiva Romtelecom

Buna ziua!Cum as putea afla unde se afla arhiva Romtelecom,pentru cei care au desfasurat activitatea in jud Alba.Multumesc!
Este de pe site-ul Ministetului de Finate , unde apare si un numar de telefon : 0214005562
[ link extern ]
Pentru alte informatii cu privire la calitatea de Fost angajat al Telekom, inclusiv eliberarea documente
din dosarului personal, te rugam sa transmiti solicitarea scrisa la adresa de email:
MyHr@telekom.com
Buna ziua, la adresa de email myHR@telekom.ro, am trimis email de 1 an zile consecutiv la 2-3 luni, si nu mi-a raspuns nici pana acum.... daca stie cineva cine a preluat arhiva Romtelecom/ Telekom, actualmente Orange ?cum ne putem recupera vechimea, sporuri etc. ce nu au fost trecute in Cartea de munca.
Intrebati la TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S.A.
mun. Bucureşti Sectorul 6, Spl. INDEPENDENŢEI, Nr. 319G, SUBSOLUL 1
Dupa preluarea fostului Romtelecom de catre Orange (1 Octombrie 2021) adresa noua este: askhr_fix@orange.com In general in maxim 30 de zile se primeste o adeverinta.
xman_ghio, utilizator