Forum Discuţii diverse Discuţii politice şi legislaţie ... Liviu Negoita ajunge prim-ministru sau ramane primar ...
Discuție deschisă în Discuţii politice şi legislaţie electorală

Liviu Negoita ajunge prim-ministru sau ramane primar de sector ?

Acum ca victoria lui Traian Basescu este evidenta , trebuie sa vedem daca Liviu Negoita ajunge premier sau ramane primar de sector .

Voi ce parere aveti ?
Costinel Burca, Contabil
Ma indoiesc sincer ca solutia va fi Negoita, cu atat mai putin Tariceanu...probabil va fi vorba de un premier pdl-ist cu acte in regula / sau in neregula!
Gata.Am deschis televizorul si ce am aflat :ca o sa dam faliment.Asa, macar se va termina tot.Ca de inteles, nu se intelege nimeni , si toti o tin pe a lor.Cred ca nu mai apucam solutia Curtii , ne termina pana atunci , nu tu buget, nu tu guvern , nimic.
Cred ca pana una , alta , Emil Boc o sa ramana in functie pana la anul , cu voia lui El Comandante ! :D