Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Transformare functie publica
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Transformare functie publica

Buna ziua. Doresc sa stiu daca, intr-o institutie publica, se poate transforma functia publica de referent, III, superior, direct in functia publica de consilier, I, superior? Multumesc
Poate, cu condiția să fie vacantă.