Forum Discuţii contabile şi ... Accize, alte taxe Banii
Discuție deschisă în Accize, alte taxe

Banii

Bună ziua, în data de 4.01.2020 am închiriat o mașină, pe data de 11.01.2020 am predato. Când am făcut închirierea am plătit chiria și separat suma de 500 de euro pentru garanție, a trebuit sa plătesc cu cardul. Banii nu mi au fost restituiti nici în ziua de astăzi, acea firma ne minte de pe o zi pe alta. Ce se poate face în situația de fata. Mulțumesc mult
Avocatul trebuie sa fie neapărat din Timișoara? De unde este firma cu care am. Problema sau poate orice avocat? Va mulțumesc din suflet pentru răspunsuri