avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 652 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Factura vodafone
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Factura vodafone

Buna ziua,
Ce se poate întâmpla dacă nu sunt de acord să plătesc o factura emisa de Vodafone?
Cel mai recent răspuns: Ionut.ion , utilizator 10:35, 9 Martie 2020
Probabil că o să se recurgă la o executare silită .
Motivul?
L-aţi menţionat chiar dumneavoastră : "nu sunt de acord să plătesc o factura emisa de Vodafone"
De ce nu este de acord?
A fost "incarcata" factura, nu trebuia emisa....?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua, am un abonament la vodafone. pe care nu l-am mai plătit.. ... Marian244 Marian244 Buna ziua, am un abonament la vodafone. Pe care nu l-am mai plătit.. vodafone m a dat la o firmă de recuperare am primit o somatie de la firma de recuperare ... (vezi toată discuția)
Factura servicii telefonie mobila claudelus claudelus am o problema cu o factura vodafone abonamentul este facut acum 1 an jumatate sau doi mia venit o factura acasa ca am 400 lei de plata eu am sunat la vodafone ... (vezi toată discuția)
Factura neachitata vodafone de vreo 4, 5 ani amigosss amigosss Bună seara În anul 2010 am solicitat telefonic intreruperea contractului Vodafone valabil pana in luna martie 2011,din motive obiective, pentru care mi ... (vezi toată discuția)