Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Factura vodafone
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Factura vodafone

Buna ziua,
Ce se poate întâmpla dacă nu sunt de acord să plătesc o factura emisa de Vodafone?
Probabil că o să se recurgă la o executare silită .
Motivul?
L-aţi menţionat chiar dumneavoastră : "nu sunt de acord să plătesc o factura emisa de Vodafone"
De ce nu este de acord?
A fost "incarcata" factura, nu trebuia emisa....?