Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Procedura de semnare a actelor asociatiei de ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Procedura de semnare a actelor asociatiei de proprietari, pentru a fi feriti de Coronavirus

In contextul evenimentelor cauzate de Coronavirus, ar trebui gasita o metoda de semnare a actelor, intocmite de administrator, ce trebuiesc semnate si stampilate de catre cenzor si presedinte, in asa fel incat sa se evite contactul inclusiv manipularea documentelor. Exista propuneri ?
La noi e saracie, ca de altfel la majoritatea Asociatiilor ! Avem cenzor intern (fara pretentii salariale), deci nu are semnatura digitala.