Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Testarile domnului dr. Streinu Cercel si a doamnei ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Testarile domnului dr. Streinu Cercel si a doamnei primar Firea

Mie imi pare o masura foarte utila.
Voi ce parere aveti.

Gandesc bine pentru ca vin doctorii la scara blocului si nu merg oamenii la.spital.
Ar.fi fost curata nebunie sa se fi procedat altfel...
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat
Nu cred ca vom ajunge mai rau decat Italia la numărul de decese.
Am început foarte rau dar lucrurile.se pot ameliora.

Dacă cei din carantină nu infecteaza, lucrurile pot fi controlate.
Trebuie mare atenție la aceștia.
Problema este ca tot mai vin.
Si au mai intrat si cei care au mers pe jos la frontiera.
De.aici sa nu apara alte probleme.

Izolarea la domiciliu mi -a parut o greșeală.
De aici au plecat problemele.

Se putea controla situația dar acum este ceva aleatoriu...

În România contează foarte mult și sa faca față spitalele pentru ca Italia si Spania din acest motiv au avut probleme grave la.decese.

La Suceava situația este foarte gravă.
Este posibil ca din acest motiv sa avem grave probleme.
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat