Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... De ce nu se eliberează detinutii din România?
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

De ce nu se eliberează detinutii din România?

Bună ziua de ce nu se eliberează deținuți din romania? Oare cand o sa se elibereze cu bratari electronice? Ce se asteaspta? Sa se îmbolnăveasca toti ? Care penitenciar ar face fata ? Ii tin inchis sa moara ca niste animale?!
Atâta timp cât partidele care se opun guvernului actual.nu votează nu va fi nimic.