avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 507 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... De ce nu se eliberează detinutii din România?
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

De ce nu se eliberează detinutii din România?

Bună ziua de ce nu se eliberează deținuți din romania? Oare cand o sa se elibereze cu bratari electronice? Ce se asteaspta? Sa se îmbolnăveasca toti ? Care penitenciar ar face fata ? Ii tin inchis sa moara ca niste animale?!
Cel mai recent răspuns: CLAUDIU LASCOSCHI , Avocat 21:07, 26 Aprilie 2020
Atâta timp cât partidele care se opun guvernului actual.nu votează nu va fi nimic.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Rușine parlamentului... CLAUDIU LASCOSCHI CLAUDIU LASCOSCHI Își măresc salariile iar la restul oamenilor nu se majorează. Problema este ca nici nu ajuta deloc în privința corupției. Oricât ar avea tot nu ... (vezi toată discuția)
Ce parere aveti despre candidatii la prezidentiale ? davidpaulclaudiu davidpaulclaudiu https://www.youtube.com/watch?v=APuRJMTbEhE Raspuns pentru Alex C. : Traiesc intr-o tara libera, democrata care imi asigura prin drepturi sansa de a ma ... (vezi toată discuția)
Și, ați votat astãzi? de ce? Gabriela  Pintea Gabriela Pintea Bună ziua! Ați votat astăzi? Dacă da, de ce da? Dacă nu, de ce nu? Eu nu am votat. Ultima oară când am votat îmi amintesc, alături de alte ... (vezi toată discuția)