avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 702 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Bun primit gratis
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Bun primit gratis

Sunt PFA traducator. Am primit o imprimanta folosita de la un prieten. O inregistrez in R.Inventar cu valoarea 0? Pentru a putea cumpara un toner pe PFA, cred ca trebuie sa apara la obiectele de inventar.

Alte discuții în legătură

Inregistrarea in contabilitate a activitatilor de xerox , listare? laura2008_angel laura2008_angel Buna ziua am deschis in martie anul acesta o intreprindere individuala cu vanzarea accesorilor de telefoane si calculatoare. Ma ocup si cu activitati de ... (vezi toată discuția)
Nelămuriri pfa OliviuBujor OliviuBujor Bună ziua, sunt PFA, mai exact prestez servicii foto-video la evenimente și am mai multe nelămuriri: 1. Ce trebuie să trec în registrul inventar? 2. ... (vezi toată discuția)
Pfa registru inventar prazaro prazaro Sunt PFA [traducator autorizat] si am inteles ca trebuie sa tin un registru inventar. Poate cineva, va rog, sa ma ajute la completarea lui? Eu nu inteleg mai ... (vezi toată discuția)