avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 581 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Firma transport pe primarie???
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Firma transport pe primarie???

Buna ziua.
Se poate infiinta (prin obtinerea licentei, etc) o firma de transport in cadrul unei Primarii (pt efectuarea curselor locuitorilor localitatii respective in alte orase)?

Alte discuții în legătură

Bună ziua! o firmă care practică transportul în comun , doreste ... elena1957elena elena1957elena Bună ziua! O firmă care practică transportul în comun , doreste să inchida o ruta ( timp de o luna ) , pe motiv ca nu sunt multi calatori ( mentionez ca ... (vezi toată discuția)
Vreau sa-mi fac o firma de taximetrie PacuraruMihai PacuraruMihai Buna ziua. As vrea sa-mi fac o firma de taximetrie. Este vreun inconvenient faptul ca nu am masina personala si carnet de sofer? Ce acte trebuie sa'mi fac si ... (vezi toată discuția)
Firma noua de transport intern si international petosticky1979 petosticky1979 Buna seara! am o mica nelamurire... la o firma de transport intern si international nou infiintata, pentru a face licenta de transport e necesar ca in ... (vezi toată discuția)