Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Importanța facultății de drept absolvite
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Importanța facultății de drept absolvite

Bună stimaţi jurişti, avocaţi şi specialişti în domeniul juridic. Vreau să vă întreb, există în România prejudecăţi de exemplu "ce facultate ai absolvit (şi anume din cadrul cărei Universităţi)" prestigioasă sau nu.
După părerea dumneavostră, care sunt cele mai bune şcoli de Drept din România (la ce Universitate) şi de ce anume, mulţumesc anticipat.
Twistedk, utilizator
Buna ziua,
Puteti absolvi orice facultate de drept, DACA STITI CARTE E MINUNAT DACA NU .... CE SA CERI UNUIA CARE A ABSOLVIT FACULTATEA ... CARE E DE RENUME DACA A TRECUT CA GASCA PRIN APA!