Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Pe perioada starii de alerta scutire de la plata ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Pe perioada starii de alerta scutire de la plata chiriei pe sediul social

Buna ziua,

Angajatorul poate beneficia pe perioada starii de alerta de scutire de la plata chiriei pe sediul social? Daca da pana cand este valabila scutirea si daca se poate baza legala.

Mentionez ca firma nu mai deruleaza contracte si nu mai genereaza venituri nemaiavand nici angajati.

Multumesc!
george-neagu, moderator