Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Modificari necesare pentru o functionare corecta
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Modificari necesare pentru o functionare corecta

Buna ziua! Sunt in punctul de constructie al unui bistro si as vrea sa stiu care sunt conditiile impuse de DSP in ceea ce priveste bucataria si circuitul mancarii,al aprovizionarii etc.,pentru a stii ce modificari trebuie facute ca spatiul sa functioneze corect.Intrebarile mele sunt : La ce institutie sa apelez pentru a ma ajuta? Si ce acte necesita acest lucru?
Multumesc anticipat
documentatiile le fac consultantii. cautati un consultant HORECA/ HACCP si va face el toata documentatia.