Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Dacă am avut contractul de munca suspendat, timp de o ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Dacă am avut contractul de munca suspendat, timp de o luna de ...

Dacă am avut contractul de munca suspendat, timp de o luna de zile, deoarece fabrica a fost închisă din cauza Covid-ului, pot beneficia de un credit de nevoi personale sau trebuie sa treacă o perioadă de timp?
Cel mai sigur raspuns il aflati intreband la banca.
Fiecare are propria politica de creditare.
Eu zic nu ar trebui sa aveti probleme...