Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua . Pot radia o mașină înmatriculată în ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua . Pot radia o mașină înmatriculată în Austria ...

Buna ziua . Pot radia o mașină înmatriculată în Austria din Romania? Fără a mai fii nevoit să merg in Austria?
Este necesarsa comunicati autoritatii documentele justificative,pe care le puteti transmite prin corespondenta postala cu confirmare de primire