avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 621 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua . Pot radia o mașină înmatriculată în ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua . Pot radia o mașină înmatriculată în Austria ...

Buna ziua . Pot radia o mașină înmatriculată în Austria din Romania? Fără a mai fii nevoit să merg in Austria?
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 13:31, 8 August 2020
Este necesarsa comunicati autoritatii documentele justificative,pe care le puteti transmite prin corespondenta postala cu confirmare de primire

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Certificat si nr reținute eugelu eugelu buna ziua...mi.sa retinut cercificatul de inmatriculare si nr in Austria din motivul ceva defecțiuni la sistemul de frânare.. am fost sancționat cu ... (vezi toată discuția)
Bună ziua! am primit astăzi o scrisoare în poștă cum că ... Cristina992 Cristina992 Bună ziua! Am primit astăzi o scrisoare în poștă cum că am săvârșit o încălcare a normelor de circulație în Austria în data de 30.11.2023. Nu am ... (vezi toată discuția)
Acte pierdute de factorul postal flo1313 flo1313 Buna ziua. Am achizitionat o masina din Germania dar cei de la posta germana au reusit sa-mi piarda actele. Nu am decat contractul de vânzare-cumpărare.Ce ... (vezi toată discuția)