Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua!Am chemat si eu pe cineva cu platforma sa ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua!Am chemat si eu pe cineva cu platforma sa imi ea masina.Dar ...

Buna ziua!Am chemat si eu pe cineva cu platforma sa imi ea masina.Dar intre timp am gasit pe altcine.Dupa aceia individul a trecut la amenintari.Am mesaje prin care sa ma pazesc.Ce pot face?Acuma imi este frica sa merg pe strada fiindca ma uit in toate partile
~ Conținut șters la cerere ~