avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 607 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua!Am chemat si eu pe cineva cu platforma sa ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua!Am chemat si eu pe cineva cu platforma sa imi ea masina.Dar ...

Buna ziua!Am chemat si eu pe cineva cu platforma sa imi ea masina.Dar intre timp am gasit pe altcine.Dupa aceia individul a trecut la amenintari.Am mesaje prin care sa ma pazesc.Ce pot face?Acuma imi este frica sa merg pe strada fiindca ma uit in toate partile
Cel mai recent răspuns: Danut2397 , utilizator 12:35, 22 August 2020
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Furt si inselaciune Djserginio88 Djserginio88 Buna ziua, Pe scurt, acum ceva timp am postat pe internet ca vand 2 telefoane mobile, am fost contactat de un individ, am fost invitat la el acasa, in ... (vezi toată discuția)
Cum pot recupera bani platiti pe un serviciu online ne prestat ? andreiunicat andreiunicat Buna Ziua tuturor , Acum 6 luni aveam nevoie de un programator ca sa imi construiasca o platforma online am gasit un domn din Braila la inceput omul parea ... (vezi toată discuția)
Cazier juridic Ang21 Ang21 Buna seara! In primul rand vreau sa zic ca sunt incepator in ceea ce priveste acest site, dar as avea o nelamurire daca ma puteti ajuta in acest fel. Acum 2 ... (vezi toată discuția)