Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Contract perioada determinata Buna ziua, nu stiu exact ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Contract perioada determinata Buna ziua, nu stiu exact de aceea ...

Contract perioada determinata

Buna ziua, nu stiu exact de aceea as dori sa ma ajutati cu o informatie. Citisem acum ceva timp de o facilitate a angajatorului daca angajeaza personal cu contracte pe perioada determinata max 3 luni. Ma puteti indruma unde sa citesc?
Multumesc
Nu intra sub incidenta OUG 132/2020.