Forum Discuţii juridice Executare silită Am un dosar de executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

Am un dosar de executare silita

Am un dosar de executare silita pt niste facturi ne platite catre RCS RDS iar executorul imi scade din datorie intai penalizarile ,catre sunt de 0,2%/zi si abea dupa ce voi achita integral penalizarile imi v-a scadea si din valoarea facturilor. Este legal ceea ce face ?
max36, utilizator