avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 459 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... intrebarea mea este daca evaluarea apartamentelor in ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

intrebarea mea este daca evaluarea apartamentelor in grila de ...

intrebarea mea este daca evaluarea apartamentelor in grila de la camera notarilor publici este aceiasi si pentru birourile notariale particulare.sau evaluarile din grile difera.multumesc
Cel mai recent răspuns: raluk0207 , utilizator 12:20, 17 Septembrie 2020
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Grila intocmita de Camera Notarilor publici este pentru birourile notariale care fac parte din Camera respectiva.
Deci, da, sunt aceleasi.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Anomalie - tranzactie imobiliara efectuata la un pret cu mult mai mic decat grila notariala floraur floraur De luna asta, in Galati, au intrat in vigoare noile grile notariale. Se pare ca notarii nostri au exagerat si au marit inexplicabil valorile unor proprietati. ... (vezi toată discuția)
Evaluare apartament vatra luminoasă cochintu cochintu salut tuturor.as avea o intrebare daca exista cineva care poate sa-mi raspunda.de fapt este vorba de o informatie,la cat este evaluat in grila notariala un ... (vezi toată discuția)
Costuri vanzare apartament in familie user1002 user1002 Buna ziua, Ma intereseaza urmatorul scenariu. Parintii mei vor sa treaca apartamentul lor pe numele meu printr-un act de vanzare cumparare. Am dori sa ... (vezi toată discuția)