Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... intrebarea mea este daca evaluarea apartamentelor in ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

intrebarea mea este daca evaluarea apartamentelor in grila de ...

intrebarea mea este daca evaluarea apartamentelor in grila de la camera notarilor publici este aceiasi si pentru birourile notariale particulare.sau evaluarile din grile difera.multumesc
Grila intocmita de Camera Notarilor publici este pentru birourile notariale care fac parte din Camera respectiva.
Deci, da, sunt aceleasi.