Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Daca am facut mai multe achizitii publice directe de ...
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Daca am facut mai multe achizitii publice directe de lucrari cu acelasi cod CPV, iar suma tuturor acestor achizitii depaseste suma de 450.200 fara TVA, ( art. 7, alin(5) din Legea nr. 98/2016), se mai pot face achizitii publice directe cu acelasi cod CPV?

Referitor achizitii publice directe
~ Conținut șters la cerere ~
Am facut achizitiile pentru Primaria comunei Poiana Sibiului