Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Locuiesc în Egipt și vreau pensia din România ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Locuiesc în Egipt și vreau pensia din România Traiesc de 20 ...

Locuiesc în Egipt și vreau pensia din România
Traiesc de 20 de ani în Egipt și în 2021 ianuarie am dreptul să mă pesionez în România. Am 20 de ani munciti în România și aș dori să iau pensia în Egipt ce trebuie să fac?Mulțumesc.
Transfer dosar pensie in situația schimbării domiciliului
[ link extern ]