Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Perioada platita de o persoana la casa de pensii ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Perioada platita de o persoana la casa de pensii (avand contract ...

Perioada platita de o persoana la casa de pensii (avand contract cu casa de pensii) este vechime in munca la stabilirea procentului de vechime in munca la salariu?
Perioada platita de o persoana la casa de pensii (avand contract cu casa de pensii) nu este vechime in munca .