avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 643 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Studiile post universitare (3 semestre) se considera ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Studiile post universitare (3 semestre) se considera la vechimea ...

Studiile post universitare (3 semestre) se considera la vechimea in munca ?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 12:50, 20 Septembrie 2020
Asa ceva nu constituie vechime in munca.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Studiile universitare si postuniversitare se considera vechime in munca la calculul somajului? panaxor panaxor Cine stie, va rog sa-mi spuna daca studiile universitare si postuniversitare se considera vechime in munca la calculul somajului? Pentru ca stiu ca proaspetii ... (vezi toată discuția)
Doctorat - vechime in munca la pensie? sabyella sabyella Buna ziua, As avea si eu o intrebare: daca studiile de doctorat nu se finalizeaza cu sustinerea tezei de doctorat, dar in cei 4 ani de stagiu facuti ... (vezi toată discuția)
Voluntariatul efectuat dupa terminarea studiilor se ia in considerare ca vechime in munca Andreea Enciu Andreea Enciu Buna ziua, doresc sa stiu daca voluntariatul efectuat dupa terminarea studiilor universitare se ia in considerare ca vechime in munca si in ce conditii. (vezi toată discuția)