Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Studiile post universitare (3 semestre) se considera ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Studiile post universitare (3 semestre) se considera la vechimea ...

Studiile post universitare (3 semestre) se considera la vechimea in munca ?
Asa ceva nu constituie vechime in munca.