Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Recuperare cheltuieli de judecata acordate in solidar
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Recuperare cheltuieli de judecata acordate in solidar

Buna ziua.

Am castigat definitiv un proces de anulare a unor acte administrative cu 2 ANAF-uri. S-au anulat o decizie de impunere a unui ANAf si decizia de solutionare a contestatiei a celui de-al doilea ANAF.

Conform sentintei am de recuperat o suma de bani, in solidar de la cele 2 ANAF-uri, cu titlu de cheltuieli de judecata.

Cum procedez mai departe: le notific pe amandoua, cum se imparte suma, care sunt urmatorii pasi .....???

Va rog ajutor.

Multumesc.
Alex28, utilizator
Pierdeți timpul cu notificări mergeți direct la un executor judecătoresc pt a pune în executare hotărârea pronunțată.Executorul stie cum sa procedeze.Succes.