Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... O hotarare a Comitetului Judetean pentru Situatii de ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

O hotarare a Comitetului Judetean pentru Situatii de Urgenta ...

O hotarare a Comitetului Judetean pentru Situatii de Urgenta primeaza in fata unei Hotarari a Consiliului Local?
Detalii problema ...