Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Buna, Toate intrebarile sunt preluate de catre ...
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Buna, Toate intrebarile sunt preluate de catre personal calificat ...

Buna,

Toate intrebarile sunt preluate de catre personal calificat in aceasta comunitate?
Nu este vorba de o preluare a intrebarilor de cineva anume.
Comentariile sunt libere, orice utilizator din forum care doreste, comenteaza. Calitatea comentariilor este apreciata de persoana care deschide discutia.
Moderatorii fiecarei sectiuni de forum sunt persoane cu experienta profesionala in domeniul pe care il modereaza.