Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Ce aveți de tot îmi ștergeți întrebările? Dacă ...
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Ce aveți de tot îmi ștergeți întrebările? Dacă nu vreți ...

Ce aveți de tot îmi ștergeți întrebările? Dacă nu vreți să răspundeți la întrebări , nu răspundeți, dar nu le mai ștergeți. Poate că cineva se va găsi totuși să răspundă .
Va rog sa nu va mai faceti 70 mii de conturi ca sa repetati vesnic aceleasi intrebari la care , cu toata bunavointa, nu gasiti raspuns pe forum. Nu aveti voie sa deschideti subiecte noi pe aceeasi tema si nu aveti voie sa va faceti mai multe conturi.
Vad ca tot insistati si va faceti alte conturi... va dau un sfat, nu va mai chinuiti pentru ca intrebarile dublate sau postate pe forum ca sa va aflati in treaba se sterg si conturile vor fi banate, Eu zic sa nu va mai pierdeti vremea si nici noua sa nu ne mai ocupati spatiul si timpul.
gi-jane2, moderator