Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna seara! S a facut o plata cu cardul meu si am ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna seara! S a facut o plata cu cardul meu si am aflat cine ...

Buna seara! S a facut o plata cu cardul meu si am aflat cine a facut o, dar mie banca mi a inapoiat acei bani, intrebarea mea este ce se va intampla cu banii de la persoana respectiva? Ptc la politie mi au spus ca pers aia imi va da banii, dar mi i va da mie sau bancii?
Corect bancii
~ Conținut șters la cerere ~