Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Am o dovada de circulatie care expira în 22 10 ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Am o dovada de circulatie care expira în 22 10 2020,pot circula ...

Am o dovada de circulatie care expira în 22 10 2020,pot circula cu ea si dupa aceasta data căt este starea de alerta.multumesc
~ Conținut șters la cerere ~