Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Mai poți scoate bani in plus de pe cardul Postbank, ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Mai poți scoate bani in plus de pe cardul Postbank, daca nu ...

Mai poți scoate bani in plus de pe cardul Postbank, daca nu ai de ajuns??
Intrebati la banca. Aveti numarul de acolo, nu?