Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Bună seara ! De curând fiica mea a fost cu alți ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Bună seara ! De curând fiica mea a fost cu alți copii la magazin ...

Bună seara ! De curând fiica mea a fost cu alți copii la magazin și au distrus câteva oua de ciocolata. Paznicii din magazin i-au luat și i-au dus într-o cameră și i-au reținut până a mers un părinte care a achitat pentru toți chiar daca a spus părintele că nu-i cunoaște pe copiii ceilalți. Întrebarea mea e că paznicii au procedat corect? Aveau dreptul să-i rețină in cameră pe minori.Nu era mai ok daca ii puneau sa plătească dat fiind faptul că agenții îi cunoșteau părinții unui copil
~ Conținut șters la cerere ~