Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... S-a întrat în locuință prin efractie de unde s-a ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

S-a întrat în locuință prin efractie de unde s-a sustras ...

S-a întrat în locuință prin efractie de unde s-a sustras un laptop pe care nu sunt acte dar la polițist i-am spus cât m-a costat când l-am cumparat, acesta nu cred ca a crezut, și-a notat, am asigurare pe locuință și pentru intrare prin efractie și furt, am vorbit cu cei de la asigurări și mi-au spus ca or sa. ceara de la politie detalii precum și valoarea bunurilor sustrase , oare polițistul le va răspunde spunând la cei de la asigurari valoarea laptopului pe care eu am declarat-o deși nu aceam acte cu care sa dovedesc sau polițistul le va răspunde doar ca a fost vorba despre un furt, pentru ca am inteles ca polițiștii nu au voie sa dea prea multe detalii din dosar, va mulțumesc!
Rabotca, utilizator