Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Ajutorul de 2500 lei pe salariat este cu sau fara TVA?
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Ajutorul de 2500 lei pe salariat este cu sau fara TVA?

Nu este precizata nicaieri in textele publicate aceasta informatie si as vrea sa stiu daca suma de 2500 lei se refera la valoarea bunurilor achizitionate fara TVA sau trebuie sa fie cu TVA inclus.
Multumesc
george-neagu, moderator