avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 434 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Discuţii politice şi legislaţie ... Cat o sa reziste Elena Udrea ministru in guvernul ...
Discuție deschisă în Discuţii politice şi legislaţie electorală

Cat o sa reziste Elena Udrea ministru in guvernul Romaniei ?

Pentru ca vad ca Elena Udrea se pregateste sa iasa la pensie din functia de ministru , si pentru ca citii intr-un topic , daca traian basescu rezista 5 ani la Cotroceni , intreb si eu cat timp credeti ca o sa reziste Elena Udrea in functia de ministru ?
Cel mai recent răspuns: wiliilie , utilizator 12:13, 24 Februarie 2010
Eu cred ca va rezista atata timp cat PD-ul este la guvernare#-o:((:O:)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Rezista 5 ani traian basescu la cotroceni? freeanifer freeanifer As fi curios ce parere aveti in perspectiva vremurilor tulburi care se intrevad si a opozitiei serioase a lui Crin Antonescu , sustinut se pare si de PSD. Eu ... (vezi toată discuția)
Pe cine o sa desemneze traian basescu sa formeze guvernul si sa devina prim-ministru Costinel Burca Costinel Burca Pentru ca topicul in care intrebam daca Liviu Negoita ajunge prim-ministru sau ramane primar de sector , ... (vezi toată discuția)
Honorius prigoana... deputat?! MIHAI GRIGORE MIHAI GRIGORE Politica romaneasca ne arata clar un lucru: CA TINE! Ce anume tine? Pai tine orice! Cat timp tine ? La nesfasit! Sau nu?! Ce reprezentativitate ... (vezi toată discuția)