Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Bună ziua, as dori sa știu dacă este legal ca ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Bună ziua, as dori sa știu dacă este legal ca directorul sa ...

Bună ziua, as dori sa știu dacă este legal ca directorul sa îmi ceara pe. E-mail sa întroduc adresa lui și a inspectorului de geografie în grupurile claselor mele ca să ma asiste la toate orele?
Depinde ce prevede regulamentul scolii
5545/10 sept 200 art 11 j prevede ca dir unității de învățământ
monitorizează modul în care se desfăşoară activitatea didactică prin intermediul tehnologiei şi al internetului
Întrebarea mea este dacă este corect sa întroduc directorii în grupurile mele cu elevii dacă ei mi-o cer, în prezent eu ma judec cu școala pentru calificativ anual, ca urmare ei au treaba cu mine și în general va spun ca ma de motivează programat. Multunesc
Niciun alt coleg din alte scoli nu a mai auzit de aceasta practic de a întra directorii în grupurile de elevi decât pentru inspecții. Ori eu au spus ca în perioada 2-12 sept va avea loc o inspecție tematica cu tema monitorizării online.