Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna seara!Am fost prins baut la volan,prima data am ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna seara!Am fost prins baut la volan,prima data am avut 0.61 ...

Buna seara!Am fost prins baut la volan,prima data am avut 0.61 in fiola,iar a doua oara am fost prins cu permisul suspendat si beat iar la volan.Daca nu platesc testele cat dureaza pana ma trimite in judecata sau daca se pot clasa dosarele
Interesul dvs este sa se soluționeze cauzele cu celeritate, sens in care este indicat sa plătiți contravaloarea buletinelor de analiza toxicologica.
Angajati- va avocat și discutați cu el strategia apărării.
Eu zic sa va angajati avocat, nici vorba de clasare, ba chiar puteti face inchisoare cu executare la asemenea fapte.