Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Analiza clauze contract ipotecar!
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Analiza clauze contract ipotecar!

Buna dimineata ! Dragi internauti,are cineva dintre dumneavoastra un imprumut ipotecar/imobiliar la banca Transilvania facut de curand? Ma intereseaza daca aveti cunostinta despre existenta unor clauze posibil abuzive sau dubioase in formulare. Poate cineva sa-mi analizeze textul ,banca inmanandu-mi un draft cu textul contractului.
cu ce va incalzeste daca are un consumator clauze in contract? ar trebui sa mergeti cu acel contract la un avocat.
Vă pot asista în analiza contractului din această perspectivă.

chele cezar a scris:

Buna dimineata ! Dragi internauti,are cineva dintre dumneavoastra un imprumut ipotecar/imobiliar la banca Transilvania facut de curand? Ma intereseaza daca aveti cunostinta despre existenta unor clauze posibil abuzive sau dubioase in formulare. Poate cineva sa-mi analizeze textul ,banca inmanandu-mi un draft cu textul contractului.