Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Sintagma \"îndeplinește în mod defectuos\"
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Sintagma "îndeplinește în mod defectuos"

Buna ziua! Sintagma " indeplineste cu incalcarea legii", pentru abuzul in serviciu, la fraza " îndeplinește în mod defectuos", mai este valabila si in 2020?
~ Conținut șters la cerere ~